o tajemnicy

ciepłe i puchate

uśmiechnięte cytaty

magiczne pytania

według liścia

uśmiechnięte zwierzaki

coś optymistycznego

uśmiechnij się

szczery uśmiech

 
 

SukcesLink - w drodze do sukcesu
FraszkoTerapia - Prosty lek dla duszy, domowej roboty...

(obejmij patronat)

Uśmiechnij się teraz!

autor: Darek Malinowski

Czy coś Cię ciągle trapi? Czy chodzisz rozdrażniona/rozdrażniony? Czy wszystko Ci przeszkadza? Mam na to lekarstwo! Darmowe lekarstwo! Możesz go używać w każdej chwili! Możesz go używać bez przerwy! Nigdy go nie przedawkujesz! Czyż to nie piękne? Zapytasz jakie to lekarstwo? To proste: uśmiech!

  • Roman uśmiechnął się wczoraj, a dzisiaj wygrał w totolotka 25 zł.
  • Maria uśmiechnęła się dzisiaj i idąc po ulicy nie złamała nogi!
  • Krystyna uśmiechnęła się do lustra i zobaczyła jaka jest piękna!
  • Krzysiek uśmiechnął się do pani policjantki, która wypisywała mu mandat i zaprosił ją na kawę – teraz są uśmiechniętą parą.
  • Robert uśmiechnął się do sąsiadki z naprzeciwka i dostał wielki kawał pycha-szarlotki.
  • Asia uśmiechnęła się do siebie i poczuła się znacznie lepiej!
  • Michał roześmiał się w głos i zaraził uśmiechem pół biura – teraz wszyscy uśmiechają się do siebie i jest naprawdę miło.
  • Darek uśmiechnął się w sklepie i kupił sobie super wygodne buty!
  • Basia uśmiechnęła się do swojego szefa i nie dostała podwyżki – ale śmieje się dalej, bo tak jest jej lepiej!
  • Mysia uśmiechnęła się do kotka i zniknęła w norce z kawałkiem sera - uff... jaka była szczęśliwa!

Czy czytając ten tekst uśmiechnęłaś/uśmiechnąłeś się chociaż raz? Tak? To super... czyż od razu nie zrobiło Ci się lepiej na duszy? To świetnie... czyż świat nie stał się choć trochę bardziej kolorowy?


Więc zastanów się teraz - na co czekasz? Uśmiechnij się, a szczęście znajdzie Ciebie i także się do Ciebie uśmiechnie.

Uśmiech to najlepsze lekarstwo dla Twoje duszy i ciała. Śmiej się więc do rozpuku, będziesz bardziej szczęśliwa/szczęśliwy. Twoje samopoczucie zależy wyłącznie od Ciebie, więc nie zamykaj się w skorupie i czuj się dobrze, czuj, że żyjesz, czuj szczęście, czuj miłość, ciesz się życiem!

Nie bądź ponurakiem. Ludzie Cię nie polubią. Bądź osobą wesołą! Zarażaj wszystkich swoim humorem. Miłość, śmiech, otwartość – to cechy najbardziej akceptowalne przez otaczających Cię ludzi. Spowoduj śmiechem, by wszyscy Cię lubili, a zobaczysz jakie życie może być piękne! Pamiętaj jeden uśmiech może czasami przenieść góry...

Naturalny uśmiech dodaje każdemu uroku. Jeśli będziesz uśmiechnięta/uśmiechnięty łatwo nawiążesz znajomość z kimkolwiek, łatwo załatwisz sprawy w urzędzie, kupisz telewizor czy pralkę automatyczną. Taaa... uśmiech na Twojej twarzy sprawi, że będziesz o wiele lepiej postrzegana/postrzegany u płci przeciwnej, co zwiększy Twoje szanse na udany flircik.

Uśmiechaj się więc tak często, jak tylko to możliwe! Twoje samopoczucie będzie super...

Czy wiesz ile razy użyłem słów uśmiech, śmiech w różnych formach w tym artykuliku? Tylko 30 razy – i co najmniej tyle razy uśmiechnij się więc teraz :-)

----------

Darek Malinowski - autor tego artykułu to specjalista, który od wielu lat zajmuje się profesjonalnym kojarzeniem ludzi w internecie. Występował w roli eksperta między innymi w jednym z programów Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku", a także udzielał wielu wywiadów na tematy internetowych znajomości między innymi do takich pism jak: Newsweek, Wprost, Komputer Świat, Joy. Od ponad 7 lat prowadzi profesjonalny serwis matrymonialno-randkowy http://cupido.pl

----------

Ten artykuł pochodzi z serwisu Artykularnia.pl - źródła darmowych artykułów do przedruku!
Autorem uśmiechniętej strony jest Tomek Urban
kontakt: tajemnica@ministrona.pl
Autor Gazetki Kreatywnej
Kto chce szuka sposobu,
Kto nie chce szuka powodu